Art Of War 3:PvP RTS strategy

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 340,4 MB
  • Version 1.0.61
  • Dil Türkçe
  • Firma Gear
Art Of War 3 mobil oyununda kendi stratejisini geliştirebilen başarılı bir komutan olacaksınız.

Gerçek bir savaş komutanı olmak ister misiniz? Eğer cevabınız evetse Art Of War 3:PvP mobil oyununu Android mobil cihazınıza ücret ödemeden indirebilirsiniz. Oyunda büyük bir savaş komutanı olacaksınız. Askerlerinizi komuta edecek ve büyük savaşlardan başarı ile ayrılmaya çalışacaksınız. 

Gerçek zamanlı PvP muharebelerinde düşmanla yüzleşmekten korkmayanlar için üretilmiş harika bir strateji oyununda yer alacak ve düşmanlarınızı haklayacaksınız. Canlı bir rakibe karşı zafer kazanmanın heyecanını hissetmek hiç de zor olmayacak. Bunu başarmak için stratejilerinizi geliştirin, düşmanın üstünde uygulayın ve onları yenin.

Böylelikle oyunu başarı ile bitirebilirsiniz. Muharebe alanındaki her türlü durumda strateji uzmanı gibi düşünecek ve kesin kararlar vererek savaşı kazanan taraf olmaya çalışacaksınız. Dünya savaşlarına katılmak için ordularınızı geliştirin, eğitin ve kendi üssünüzü kurarak alanınızı genişletin. Çok miktardaki birim ve bina yükseltmesi, kendi eşsiz ve başarılı ordunuzu kurabilmeniz için bir sürü fırsat bulunuyor, her birini değerlendirebilirsiniz. 

 

Art Of War 3:PvP RTS strategy indir